30 Aralık 2013 Pazartesi

Yılbaşı Ağacından Çiçek Düzenleme

Yılbaşı ağacı süslemek benim çok hoşuma gidiyor.Eskiden annem de sinir olduğundan alamamıştım ta ki yanlız yaşamaya başlayana kadar.Son 4-5 yıldır da süsleyip ışıkları kapatıp izlemek çok hoşuma gidiyordu.Bu sene de Paşama aktivite olsun istedim beraber şömine ateşinde romantik romantik ağaç süsledik :)


Haşin haşin ağacımızı süslerken ağaç elimizde kaldı :) Ben de onu sürekli kullanabileceğim bir obje haline dönüştürmeye karar verdim.Geçem gün canım dostum bana çiçek yollamıştı ve vazosuna bayılmıştım.O vazoyu kullandım ve artık minik bir çam ağacım var.


Hazır çiçek süsleme işine girmişken annemlerin çiçek gönderdiği kavanoz da gözüme çarptı.Evde uzun saplı beyaz güller vardı.Onları da kısaltıp başka bir çiçek kolajına sahip oldum.


Çiçek gibi bir yıl geçirmemiz dileğiyle...

12 yorum:

 1. harika olmuşş
  biz süslemedik bu sene, seneye artık :)

  YanıtlaSil
 2. Ellerine saglik yaratıcı anne,çok güzeller,saglıklı musmutlu yıllar

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel olmuş canım,bende bu sene süslemiyorum,ceren koparıp atar diye,seneye süslüycem:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Saol canım zaten geçen sene uzun tutamamıştım ağacı Doruk huzur vermemişti.Bu yıl da birkaç süsü kırdı,ağacın da miladı dolmuş zaten :)

   Sil
 4. İkisi de süper olmuş! Yalnız ben bu paşacığın tombik yanakları ve öyle şişirilmiş uzatılmış dudaklarına bayıldım :) Bora ile pijamaları aynı bu arada :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Saol Derya'cığım.Bizi ısırmak yemek serbest :)
   Zaten Bora ile bir sürü şeyleri aynı sanırım:)

   Sil
 5. onun haşin haşin süslemesini yerim ben:)hele şömine ateşi eşliğinde tam ısırmalık görünüyor,maşallah kuzuma.Kendi işlevini yitirse de yeni şekli harika olmuş akıllı arkadasım benim ellerine sağlık.mutlu ve de en önemlisi sağlıklı bir yıl dilerim ikinize de.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ye teyzesi ye:))
   Saol canım biz de size musmutlu bir yıl dileriz ve öperiz :)

   Sil
 6. ne kadar tatlı çıkmış paşa

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...