21 Ağustos 2013 Çarşamba

Eski Çantadan Kitaplık Yapımı

Bugün paşamla kullanmadığım ama bir türlü atmaya da kıyamadığım çantaları karıştırıyorduk.Ne zamandır da aklımda paşama nasıl bir kitaplık yapsak düşüncesi vardı.Kumaştan yapmak istiyordum ama dikiş deyince kaçtığım için elim gitmiyordu bir türlü.

Bu çantamı çok severek almıştım ama açık renk olduğu için arkası boyanmıştı zaten askısı da kopmuştu.Ben de bu şekilde değerlendirmeyi düşündüm.


 Çantanın kapağını kesmek yerine direk arkaya attım.Mıknatıslı uçlarını kesip ön kapağında bıraktım paşam onları takıp çıkarıp oynasın diye.Askıyı takabilmek için de makas ve bıçak yardımıyla birer delik açtım.Duvara da asılabilir ama belki kopar çok uzun ömürlü olmaz diye delmek istemedim.O yüzden dolabın kapağına astım.


Çantayı süslemek için de sticker kullandık.Hoş paşama aktivite oldu o onları söktü parçaladı ama anası silikonla sabitleyecek daha sonra.


18 yorum:

 1. ama o üzerindeki süsleri sökmekle meşgul gibi bizim oğluşlarımız nie bukadar haylazki yaa :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O söksün azimli anne taksın :) Yapışkan yerlerini tamamen ayırınca aldım bende stickerları,silikonla yapıştıracağım gelsin o zaman söksün paşam :))

   Sil
 2. Canım ellerine sağlık konuşturmuşsun gene yaratıcılığını...

  YanıtlaSil
 3. çok güzel, bir tür oda düzenleyici,
  tam da çocuklu bir evin ihtiyacı :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Saol :) Bizim de ihtiyacımızdı zaten ne yapsam diye düşünüp duruyordum

   Sil
 4. Çok güzel ve pratik bir fikir. Bende denemeliyim diye düşündüm okurken ;)Güle güle güzel günlerde kullansın paşa :)

  YanıtlaSil
 5. Yeni bir blogger takipçisi olarak tesadüfen tıkladığım sayfanızı Çokkk beğendimmm ,yaratıcılıkta sınır yokk ..sevgilerr

  YanıtlaSil
 6. Çok teşekkür ederim..Sevgiler :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...